Ana Sayfa Uncategorized 21 Şubat 2021 363 Görüntüleme

DÜNYADA BİR İLK HER EV SAHNEYE DÖNÜŞÜYOR

Milyon Yapım tarafından hayata geçirilen “Her Ev Bir Sahne” projesi kapsamında 240 müzisyen 10 gün boyunca evlerinden 24 saat kesintisiz canlı konserler verecek.

18-28 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğin bilet satışlarından elde edilecek gelir, katılımcı müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacak. 

Türkiye’nin her yerin de müzik yapan müzisyenler sahnede olacak

Pandemi nedeniyle tüm dünyanın zor bir süreçten geçtiği dönemde en çok etkilenen sektörlerin başında müzik sektörü gelirken, Milyon Yapım gelir elde edemeyen müzisyenler için “Her Ev Bir Sahne” projesini hayata geçirme kararı aldı. Proje kapsamında, başvurular ile seçilen Türkiye’nin dört bir yanından 240 müzisyen, 10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı konserler verecek. Her sanatçının maksimum 45’er dakika konser vereceği etkinlik, Türkiye’nin ilk biletli online etkinlik platformu Sosyo’dan canlı yayınlanacak.DÜNYADA BİR İLK

10 gün boyunca 24 saat kesintisiz canlı müzik yayınının olacağı “Her Ev Bir Sahne” etkinliği, dünyada da bir ilk olarak tarihe geçecek. Elde edilecek gelirin müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacağı etkinliğin biletleri 10 liradan satılıyor.“Her Ev Bir Sahne” etkinliğinin biletleri 10 liradan satılıyor. Moğollar, Manga, Gazapizm,Gökhan Türkmen , Zeynep Talu ,Ebru Polat ,Metin Özülkü , Flört,Şimal Saraç , Buray ve Gripin’in de aralarında olduğu birçok sanatçı çekecekleri videolarla projeye destek veriyor.

İl ve ilçe belediyelerden de Müzisyenlere destek devam ediyor Eskişehir Odunpazarı Belediyesi ,İzmir Karşıyaka Belediyesi ,Kadıköy Belediyesi ve müzik yapım şirketleri destek vermeye de devam ediyor..

Tema Tasarım | Osgaka.com