Ana Sayfa Yaşam 7 Kasım 2020 513 Görüntüleme

Pandemide şirketlerin ilacı bulut tabanlı yazılımlar!

Pandemi döneminde de en çok tercih edilen yazılımlarının başında YSMcloud ve PİRcloud yazılımları geliyor. YSM Yazılım da, talep doğrultusunda, YSMCloud ve PirCloud’u kullanmak isteyen şirketlere destek olmak amacıyla “2020 Teknoloji Destek Paketi”ni devreye aldı. Bu paket ile, Türkiye’nin online, bulut tabanlı, kurumsal iş yazılım platformlarının önde gelenlerinden biri olan YSM Bulut platformu içindeki CHARK, PİR ve JobAnalytics ürünleri avantajlı bir paket ile sunuldu.
YSM Yazılım Kurucusu Bilgisayar Yüksek Mühendisi Sedat Yazıcı, “ Pandemi ile birlikte özellikle de son yaşadığımız deprem felaketi ve dalgalı kur hareketleri sonrası firmalara verilmesi gereken teknoloji desteğinin önemi arttı. Türkiye’nin ilk bulut yazılım marketlerinden biri olan YSM Bulut’ta sunduğumuz CHARK, PİR ve JobAnalytics çözümlerimizden pandemi döneminde faydalanmak isteyen firmalara yardımcı olmak adına indirim ve teşvik paketleri düzenledik. “2020 Teknoloji Destek Paketi” hazırladık. 5 farklı destek ve teşvik paketi ile yazılımlara ulaşmak şimdi çok daha avantajlı ve kolay oldu. Farklı yüzde oranlarında indirimler şöyle belirledik; firmalar, +1, +2, +3 ay ek kullanım süreleri, +1, +2 ücretsiz Ek kullanıcı, vade farksız her kredi kartına peşin fiyatına 12 taksit, tamamı peşin ödenmek suretiyle artı yüzde 5 ekstra nakit indirimi imkanı ile PİR, CHark, TOY, TAY, MES yazılım ürünlerini ve ayrıca JobAnalytics Yazılımı’nı çok daha avantajlı bir şekilde satın alabilirler” dedi.
“YAZILIM’A AYRILAN BÜTÇE İKİYE KATLANDI”
YSM Yazılım kurucusu ve CEO’su Sedat Yazıcı, “Evden çalışmanın, ofisten çok sahalara müşterilere gidememenin sonucu olarak dijitalleşme ivmelenmesi arttı. Biz sektörün öngörüsü olarak bu ivmelenmenin daha da artacağını düşünüyoruz. Pandemi döneminde kolay ve online yönetimin, uzaktan kontrol ve denetimin önemi daha da öne çıktı. Pandemi ile birlikte uzaktan çalışma oranı yüzde 60 arttı. İnşaat sahalarına gidemeyen mühendisler, sahada müşteri ziyaretine gidemeyen satışçılar, ofise gidemeyen muhasebeciler, vb. her kesim için teknolojinin nimetlerinden faydalanarak iş süreçlerini sorunsuz bir şekilde sürdürmeye çalışıyorlar. Firmalar ve şirketlerin kurumsal yazılım çözümlerine en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemdeyiz. Yıllara yayarak zamanla yapılacak işler, aylık hatta haftalık planlamalara indirilerek yapıldı bazı şirketlerde. Bu hızlı operasyonun baş kahramanı ise yazılım çözümleri oldu. Yazılıma ayrılan bütçe pandemi döneminde ikiye katlandı” diye konuştu.
BEYAZ HABER AJANSI (BHA)

Tema Tasarım | Osgaka.com