Ana Sayfa Yaşam 7 Mart 2021 281 Görüntüleme

PTT AŞ’DEN DEPREM FARKINDALIĞI İÇİN ÖZELGÜN ZARFI

PTT AŞ’DEN DEPREM FARKINDALIĞI İÇİN ÖZELGÜN ZARFI

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), 1-7 Mart Deprem Haftası kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla özelgün zarfı hazırladı. "Deprem Öldürmez İhmal Öldürür" konulu özelgün zarfı, 7 Mart 2021 tarihinde tedavüle sunuldu.

 "Deprem Öldürmez İhmal Öldürür" konulu özelgün zarfı   5,50 TL bedelle, PTT iş yerlerinde, adresinde, ve filateli cep uygulamasında abone sayısı kadar satışa çıktı. 

Koronavirüs salgınından dolayı toplum sağlığını korumaya destek olmak, PTT iş yerlerinde yoğunluk yaşanmasını önlemek ve müşterilerimizin filatelik işlemlerini PTT iş yerlerine gelmeden yapabilmeleri için; 7 Mart 2021 tarihinde satışa sunulan özelgün zarfını posta damgası ile talep eden müşterilerimize,  adresinden ürünün tedavül tarihi itibari ile 6 ay içerisinde satın alınması halinde posta damgalı olarak gönderilebilecek.

Müşterilerimiz tarafından hazırlanan filatelik ürünler için (Filateli İşletme Prosedürü’ne uygun olması halinde) özeltarih damgası ve posta damgası talepleri 7 Mart 2021 tarihi itibari ile 3 ay içerisinde PTT AŞ’ye iletildiği takdirde karşılanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com