Ana Sayfa Yaşam 9 Mart 2021 206 Görüntüleme

Başkan Dilmaç: “Aksaray'ı kurtarmamız gerekiyor”

Pandemi sürecinde zor günler yaşayan Aksaray’la ilgili, Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet DİLMAÇ, “Aksaray’ı kurtarmamız gerekiyor, bu önemli süreçte kurallara kesinlikle uyalım” dedi.

Aksaray korona virüs nedeniyle Pazar günü tam kapanmaya giderken, şehirdeki riskli süreç hala devam ediyor. Konuyla ilgili Gelecek Partisi Aksaray İl Başkanı Muhammet DİLMAÇ, yaptığı yazılı açıklama ile vatandaşları kurallara uymaya davet etti.
Esnafın rahat bir nefes alması için tüm vatandaşların dikkatli adım atması gerektiğini ifade eden Dilmaç, “Zorlu günlerden geçiyoruz. Uyum içerisinde hareket etmemiz gerekiyor. Bu nedenle pandemi ile mücadele çerçevesinde koyulan kurallara kesinlikle uymak durumundayız. Aksaray’ı içinde bulunduğu bu bataklıktan kurtarmamız gerekiyor. Aksaray Valimiz Sayın Hamza AYDOĞDU’ nun da gayretleri ile devam eden mücadele, karantinada olan kasabalarımızın, mahalle ve sokaklarında bir an önce açılarak son bulacaktır.  Esnafımızın geleceği de bugün atacağımız adımlara bağlı. Bu önemli süreçte mesafemizi koruyalım ve maskemizi takarak kurallara kesinlikle uyalım” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com