Ana Sayfa Yaşam 10 Mart 2021 273 Görüntüleme

British American Tobacco Global logo ve kurumsal kimliğini yeniledi

British American Tobacco (BAT) 2020 yılında “Daha İyi Bir Gelecek” olarak yeniden şekillendirdiği stratejisi kapsamında kurumsal logosunu değiştirdi. Değişen kurumsal kimliğiyle birlikte yenilenen BAT Türkiye logosu şirketin dinamik ve hızlı çalışma anlayışına uygun olarak tasarlandı.

BAT Global’in “Daha İyi Bir Gelecek” inşa etmek olarak belirlenen stratejisiyle birlikte şirketin kurumsal kimliği ve değerleri de gözden geçirildi. BAT’de çalışanların daha cesur, hızlı, yetki ve sorumluluk sahibi olmasının desteklendiği bu yeni değerlerin en önemlilerinden birini de çeşitliliğe verilen önem oluşturuyor. Yeni kurumsal kimliğiyle birlikte BAT Ethos olarak güncellenen yeni değerler, cesur adımlar atan, hızlı öğrenen ve değişime hızlı uyum sağlayan, yetki veren, farklı bakış açılarına değer veren, açık fikirliliği teşvik eden bir anlayış olarak özetleniyor.

Çalışanları için dinamik, ilham verici ve amaca yönelik bir çalışma ortamı sunarak yüksek motivasyonu sağlamayı amaçlayan BAT Türkiye; çiftçiler, tedarikçiler ve perakendecilerden oluşan diğer paydaşlarının da beklentilerini karşılaşmak için çalışıyor.

Faaliyet gösterdiği her işin merkezine sürdürülebilirliği koyan BAT Türkiye, dünyanın en önde gelen çok kategorili şirketlerinden biri olma ve tüm paydaşları için değer yaratma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye, Kafkaslar ve Kuzey Afrika Bölgesi’nde bulunan 10 ülkeye liderlik eden BAT Türkiye, 2021 yılında IRECS International tarafından verilen I-REC (Uluslararası Yenilenebilir Enerji Sertifikası) alarak Samsun’daki üretim faaliyetlerinde karbon ayak izini sıfıra indirmeyi hedefliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com