Ana Sayfa Yaşam 11 Mart 2021 255 Görüntüleme

Bahar Temizliğinin Vazgeçilmezi: A9 CordZero PetNBed

Bahar kendini hissettirmeye başladı… Tertemiz bahar havası, parıldayan güneş ve yenilenen doğa insana ayrı bir coşku veriyor. Ancak bahar alerjisi olanlar için baharın bir anlamı daha var: uçuşan polenler, bol hapşırık ve kırmızı bir burun… Alerjik bünyeler için, periyodik olarak yapılan temizliklerin yanı sıra, mevsim dönüşlerinde yapılan kapsamlı temizlik büyük bir önem taşıyor. LG A9 CordZero PetNBed, ‘5 Aşamalı Filtre Sistemi’yle en ufak toz zerresini bile yok ediyor. 

Etkili Parçacık Toplayıcı Power Drive Nozzle™, Tek Dokunuşla Kontrol, 80 Dakikaya Kadar Çalışma Süresi Sunan Çift Batarya Sistemi Dual PowerPack™ ve Optimum Denge Sağlayan Tutma Kolu Opti-balanced Handle™ özelliklerinin yanı sıra, mükemmel tüy toplama özelliğine de sahip olan LG A9 CordZero PetNBed kapsamlı temizliğin en büyük yardımcısı.

 

Bahar aylarının gelmesi, temizlik sezonunun da başlangıcına işaret ediyor. Aynı zamanda alerji sezonu olarak da bilinen bahar aylarında ev temizliği, uçuşan polenler nedeniyle daha da önemli bir hale geliyor. Evlerini evcil bir dostla paylaşanlar için ise, dökülen ve yenilenen tüyler nedeniyle zor günler yaşayabiliyor. LG A9 CordZero PetNBed, tüketicilerin kapsamlı bir bahar temizliği için ihtiyacı olan gücü sunuyor.  

 

LG'nin güçlü mini siklonlardan yararlanarak toz parçacıklarını ayırdığı hava akımlı süpürge teknolojisi olan ve LG A9 CordZero PetNBed Dik süpürge ile sunulan AEROSCIENCE, en ufak toz zerresini bile alarak tertemiz, tüy, toz ve kirden arınmış ortamlar yaratılmasına yardımcı oluyor. LG A9 CordZero PetNBed’de bulunan Power Drive Nozzle™ içindeki doğrudan tahrikli motor, süpürme işlemi sırasında silindiri döndürerek etkili parçacık toplama özelliği sağlıyor.

 

5 Aşamalı Filtre Sistemi

LG A9’da bulunan hava filtreleme sistemi, 2,5 mikrona kadar olan toz parçacıklarının çoğunu ev yüzeylerinden temizleyebiliyor. 1. ila 3. aşamalarda ayrılan daha büyük parçacıklar toz haznesinde toplanırken, daha ince tozlar filtrelenerek 4. ve 5. aşamalarda yakalanıyor. Böylelikle kullanıcılar, evlerinin her köşesini gözle görünmeyen toz zerreciklerinden zahmetsizce arındırabiliyorlar. Üstelik LG A9 CordZero PetNBed, yıkanabilir çıkartılıp yıkanabilen metal, bez ön ve ince toz filtreleriyle zaman içerisinde süpürgenin filtresinde biriken kirlerin temizlenmesine, makinenin ilk günkü performansını devam ettirmesine olanak tanıyor.

 

80 Dakikalık Pil Ömrü

LG A9 CordZero PetNBed, kolayca değiştirilebilen çift bataryası ile 80 dakikaya kadar çalışabiliyor. Böylelikle, hiçbir temizlik yarım kalmıyor. LG A9 CordZero PetNBed’in yönetilmesi de oldukça basit. Kullanıcılar tek bir dokunuşla açık-kapalı ve turbo modları arasında geçiş yapabiliyorlar. Duvara asılabilmesinin yanı sıra, ayakta ya da kompakt modda da saklanabilmesi, teleskopik borusunun, 4 farklı uzunluk ayarlama seçeneği ile daha fazla çok yönlülük sağlaması LG A9 CordZero PetNBed’in diğer özellikleri arasında yer alıyor. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com