Ana Sayfa Yaşam 18 Mart 2021 226 Görüntüleme

Enza Home Sektörünün En İtibarlı Markası Seçildi

Enza Home, Marketing Türkiye tarafından düzenlenen ‘The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde Mobilya Kategorisi'nde “Yılın En İtibarlı Markası” seçildi.

 

Enza Home, Marketing Türkiye’nin araştırma şirketi Akademetre iş birliğiyle gerçekleştirdiği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde mobilya sektöründe “Yılın İtibarlısı” seçildi. Enza Home, “The ONE” ödülüne 12 ilde, 1200 kişiyle 38 farklı sektör özelinde yapılan, ‘İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü’nü temel alan araştırma sonuçlarına göre layık görüldü.

 

Temsil gücü nedeniyle bir halk ödülü de olan “The ONE Awards”un sahibi olmaktan gurur duyduklarını söyleyen Nuri Öztaşkın, “Enza Home, kendine özgü modern tasarım çizgisi, kalitesi ve şıklığıyla binlerce eve giren, tüketicilerin güvenini kazanmış bir marka. Pandemi sürecinde de bu güveni boşa çıkarmamak için tüm gücümüzle çalıştık. Bu dönemde tüketicilerin değişen alışveriş yönelimleri çerçevesinde online alışveriş, telefonla sipariş, ücretsiz mimari destek, randevulu alışveriş gibi hayata geçirdiğimiz yeni hizmetleri farklı kanallardan tüketicilere ulaşmayı sürdürdük, kampanyalarımıza kesintisiz devam ettik.  Bu sene Enza Home online satış sitesini de hayata geçirerek tüketicilerimizin mağazaya gitmelerine gerek kalmadan ürünlerimize ulaşma imkanı sağlamış olacağız. Pandemiye rağmen sunduğumuz yeni mobilya serilerimiz de müşterilerimiz tarafından büyük beğeni kazandı. Satışlarımız da bu dönemde evde daha çok vakit geçirmenin getirdiği değişim ihtiyacı ile oldukça iyi seviyede devam ediyor. Bu çerçeveden baktığımızda böyle zorlu bir dönemde dahi Enza Home markamızın böyle önemli bir ödüle layık görülmesi bizim için ayrı bir mutluluk ve motivasyon kaynağı” dedi.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com