Ana Sayfa Yaşam 18 Mart 2021 270 Görüntüleme

HONOR giyilebilir ürünleri hayatı kolaylaştırmayı sürdürüyor

  Sağlık ve spor takibi gibi özelliklerinin yanında akıllı yetenekleriyle de ön plana çıkan HONOR akıllı giyilebilir ürünleri günün yoğun temposunda kullanıcıların hayatına kolaylıklar getirmeye devam ediyor 

Gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, aralarında HONOR Watch GS Pro, HONOR MagicWatch 2 ve HONOR Band 5’in de yer aldığı akıllı giyilebilir ürünleriyle günün yoğun temposuna ayak uydurmak isteyenlerin en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.  Şehirli maceracılara hem günlük hayatlarında hem de doğada birçok öne çıkan özellik sunan HONOR Watch GS Pro, kapsamlı sağlık ve spor takibi sağlayan HONOR MagicWatch 2 ile hafif ve şık yapısı ve canlı ekranıyla rahat kullanım sağlayan HONOR Band 5, farklı kategorilerde akıllı giyilebilir ürünleri kullananların öncelikli tercihi oluyor.

Doğanın sesine HONOR Watch GS Pro ile kulak verin

25 güne kadar pil ömrüyle neredeyse ayda 1 şarj ederek kullanılabilen, 14 farklı askeri testten başarıyla geçerek dayanıklılığı onaylanan ve Rotadan Dönüş gibi doğada hayatı kolaylaştıran birbirinden farklı özelliklere sahip olan HONOR Watch GS Pro akıllı saat, e zorlu koşullarda işleri kolaylaştırıyor. Bunlara ek, 100’den fazla farklı spor takibi, kalp ritmi takibi, SpO2 takibi, uyku ve stres takibi gibi sağlık konusunda kapsamlı yetenekleri de bulunan Watch GS Pro, gelen aramaları cevaplayabilme, müzik kontrolü, uzaktan deklanşör gibi özelliklerle de günlük yardımcınız haline dönüşüyor. Üç farklı renk seçeneği ve uygulama üzerinden indirilebilen onlarca farklı saat görünümüyle tarzınıza uyum sağlıyor.

Sağlık, spor ve hayatın her yönü için HONOR MagicWatch 2

HONOR MagicWatch 2 akıllı saat, 100’den fazla egzersiz modu, kalp ritim takibi, SpO2 takibi, uyku ve stres takibi özelliklerini sunuyor. Sağlık ve spor özelliklerinin yanında Bluetooth bağlantısı sayesinde gelen aramaları cevaplama, bildirimleri görüntüleme, dahili depolama alanına yüklenen müzikleri dinleme, telefonu bulma, uzaktan deklanşör ve hava durumu gibi farklı yetenekleriyle de günlük hayatı kolaylaştırıyor. 14 güne kadar pil ömrü sunan HONOR MagicWatch 2, farklı kayış ve boyut seçenekleriyle de şıklık katıyor.

Dinamik bir yaşam için HONOR Band 5

14 güne kadar pil ömrü sunan HONOR Band 5 akıllı bileklik, şık ve canlı AMOLED dokunmatik ekranında sunduğu şık saat görünümleriyle günışığında bile net görüntü sunar. 7/24 kalp ritim takibi, SpO2 kandaki oksijen takibi, uyku takibi gibi sağlık özelliklerinin yanında 10 kadar egzersiz takibi de sağlıyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan HONOR Band 5, dört farklı yüzme stilini algılayarak yüzme hızınızı, mesafenizi, kalorinizi ve SWOLF skorunuzu kaydediyor.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com