Ana Sayfa Yaşam 12 Nisan 2021 224 Görüntüleme

Başkan Ataş Ramazan Ayını Kutladı

CHP Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş, Ramazan ayının gelmesi dolayısıyla mesaj yayınladı.

Ataş, Müslüman alemi tarafından büyük bir özlemle beklenen Ramazan ayının tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirmesini temenni etti.

Ramazan ayının insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkı sağladığını belirten Başkan Ataş, “Allah’a çok şükür bir Ramazan ayını daha karşılamanın mutluluğu içindeyiz. Öncelikle Müslüman alemi için büyük değeri olan Ramazan ayının tüm bereketiyle yüreklere mutluluk ve manevi coşkular getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Ramazan ayının tüm İslam alemine huzur ve barış getirmesini dileyen Başkan Ataş, salgın nedeni ile vatandaşları da uyardı. Ataş, “Salgın her geçen gün artmaya devam ediyor. Kalabalık ortamları seven COVİD-19’dan kısa sürede kurtulabilmemiz için alınan tedbirlere uymalı maske, mesafe ve hijyen kurallarını aksatmamalıyız. Bu nedenle de bu ramazan ayında da istemeyerekte olsa toplu iftarlardan kaçınmalıyız ki gelecek iftar sofralarımızda sevdiklerimizle birlikte olalım” dedi.

Ataş, “İnsanlar arasında toplumsal dengenin sağlandığı bu müstesna günler, zengin ile fakir arasında bir köprü kurulduğu değerli zamanlardır. Karşılıklı hoşgörünün, güvenin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın olduğu yerde huzur vardır, barış vardır. Bu vesile ile tüm halkımızın ve İslam aleminin Ramazan ayını kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com