Ana Sayfa Yaşam 10 Mayıs 2021 278 Görüntüleme

Bedensel arınma ile yaza formda girin

Yaz ayları başlamadan önce herkesin kilo kaygıları artıyor. Mevcut diyet ve egzersiz önerileri ise bu yağlardan kurtulmak için her zaman yeterli gelmiyor. Infinity Regenerative Clinic, bölgesel incelme tedavileriyle bedensel yenilenmede kalıcı sonuçlar alınmasını sağlıyor.

 

Bölgesel fazlalık, sıkılaşma ve selülit sorunları yaz aylarında büyük problemler yaratabiliyor. Yaz başlamadan önce ideal vücut şekline sahip olabilmek için birçok medikal seçenek bulunuyor. Ancak etkili ve kesin sonuçlar almak her zaman mümkün olmuyor.

 

Bedenimiz, lipoliz ile uygulanan bölgesel incelme tedavilerinde parçalanan yağ hücrelerini lenfatik sistemle atmaya çalışıyor. Karaciğer, kan dolaşımı, lenf sistemi yeterince çalışmadığında ise lipoliz ile parçalanan yağ hücreleri bedenden atılmadan geri dönüyor. Bu nedenle FDA onaysız lipolizlerde sınırlı bir başarı elde ediliyor. Bölgesel incelme, şekillendirme ve sıkılaştırmada kesin sonuçlar için Lipoliz ve Radyofrekansı tedavilerini birlikte sunuyor.

 

Neredeyse hepimiz diyet ve egzersize rağmen bir türlü verilemeyen kilolara sahip olabiliyoruz. Lipoliz teknolojisi bu yağ hücrelerini cildin kendisini etkilemeden, cilt altındaki yağ hücrelerini hedef alarak kontrollü soğuma sağlıyor. Tedavi edilen yağ hücreleri kristalize olarak sonrasında yok oluyor. Zaman içinde, bu yağ hücreleri doğal yollar ile bedeninizden atılıyor. Böylece karın, bel, sırt, sütyen altı katları, kollar, dizler, kalça ve basen bölgesindeki yağ dokusu tek seansta ve büyük oranda vücuttan atılıyor.

 

Bikini ve mayo sezonunun şüphesiz en büyük korkularından biri de selülit. Bölgesel incelme uygulamalarında tercih edilen radyofrekans tedavileri selülit, bölgesel yağlanma ve yüz bölgesinde sarkma problemlerine karşı ısı kontrollü bir incelme yöntemi olarak kullanılıyor. Ultrason ise deri altında kalıcı olarak depolanmış inatçı yağı ortadan kaldırmak için tasarlanmış yeni nesil teknolojilerle yüksek hızda vücut şekillendirilmesini destekliyor. Radyofrekans ve ultrason teknolojilerinin kombine edilmesiyle yüksek düzeyde etkinlik ve önemli ölçüde geliştirilmiş sonuçlar elde edilebiliyor.

 

Infinity Regenerative Clinic doktorlarının kişiye özel hazırladığı çok yönlü tedavi yöntemleri ile hem güzel hem de sağlıklı görünmek mümkün hale geliyor. Cilde dıştan yapılan medikal estetik uygulamalarının yanı sıra bedenin içten temizlenmesi de istenilen düzeyde kalıcılığı güçlendiriyor. Entegre medikal tedavi uygulamaları, genel arınma, karaciğer onarıcı ve lenf temizleme kürleri ile bağırsaklar, karaciğer ve lenf sistemi eş zamanlı olarak temizleniyor. Böylece bölgesel incelme uygulamaları başarılı sonuçlarla destekleniyor. Genel bedensel arınma programlarında sindirim sisteminde birikmiş toksin ve plakları söküp atılıyor. Karaciğer onarıcı kür kapsamında karaciğer fonkiyonları düzenlenirken, lenf temizleme uygulamaları lenf sisteminin yeniden ve tam kapasite ile çalışmasına yardımcı oluyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com