Ana Sayfa Yaşam 10 Mayıs 2021 209 Görüntüleme

Ticari Diplomasi Yolculuğu” toplantılarında bu hafta Danimarka ile ilgili güncel bilgileri ele alacağız/ 11 Mayıs Salı Saat 11.00'de bekliyoruz

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ile birlikte düzenlediğimiz “Ticari Diplomasi Yolculuğu” buluşmaları tüm hızıyla sürüyor. 

 

DEİK, dış ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi için 146 İş Konseyi ile ticari diplomasi faaliyetlerini gerçekleştiriyor. DEİK’in İş Konseyi Başkanlarını her hafta salı günü saat 11.00’de online platformda ağırlıyoruz.

 

Türkiye’nin dış ekonomik ilişkilerini, ülkelerde yaşanan ticari gelişmeleri, yeni pazarları, fırsatları, tehditleri, yatırım imkânlarını, kısacası dış ticarete dair her şeyi “Ticari Diplomasi Yolculuğu” toplantılarımızda masaya yatırıyoruz. 

Bu hafta, dünyaya açılmayı düşünenlerin bilgilendirilmesine katkı sağlayacak toplantımızı, EGD Üyesi ve Sözcü Gazetesi Muhabiri Sayime Başçı’nın moderatörlüğünde, DEİK/Türkiye-Danimarka İş Konseyi Başkanı Emrah İnce olacak. 11 Mayıs 2021 Salı günü saat 11.00'de gerçekleştirerek, Danimarka ile ilgili güncel bilgileri ele alacağız.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com