Ana Sayfa Yaşam 11 Mayıs 2021 372 Görüntüleme

Basın Bülteni: Emirates, Premium Ekonomi Koltuklarını İlk Kez ATP’de Sergileyecek

Emirates, Premium Ekonomi koltuklarını ilk kez Arabian Travel Market 2021 (ATM)’de sergileyecek. Bölgenin önde gelen seyahat ve turizm fuarı, pandeminin başlangıcından bu yana gerçekleşecek ilk yüz yüze seyahat endüstrisi etkinliği olarak 16-19 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek.

Emirates standında, 60’tan fazla ülkeden gelen seyahat endüstrisi ziyaretçilerine, havayolunun kendine özgü ürününü deneyimleme şansı sunulurken yakın zamanda ikonik A380 uçağında her kabin sınıfında yapılan hizmet iyileştirmeleri de tanıtılacak; bunların hepsi, yolcuların gökyüzüne döndüklerinde yaşayacakları geliştirilmiş uçak içi konforunun hatırlatıcısı olacak.

Merakla beklenen Emirates premium ekonomi koltuğu, ziyaretçilerin denemesine açık olacak. Emirates’in 102 cm'e ulaşan geniş koltuk aralığına sahip   premium ekonomik koltuğunu deneyen ziyaretçiler, aynı zamanda, 50 cm’lik rahat genişliğini ve konforlu bir yatak konumuna gelebilir özelliğini de yaşayacaklar.

Krem renkte leke tutmaz deri döşemesi ve dikiş detayları ile Business Class benzeri ahşap panel kaplamasına sahip koltuklar, 6 yönde ayarlanabilir koltuk başlıkları, bacak ve ayak dinlendirme platformlarıyla konfor ve destek sunmak için tasarlanmıştır. Yolcular ayrıca kolayca erişilebilen koltuk içi şarj noktaları, geniş yemek masası ve yan taraftaki kokteyl masasının yanı sıra depolama alanı gibi titizlikle düşünülmüş ayrıntılarla karşılaşacak. 

Emirates ayrıca First Class Duş Spa ve ezber bozan Economy Class koltukların en son versiyonu gibi diğer ikonik ürünlerle birlikte Boeing 777-300ER’de tamamen kapalı First Class özel süitler sergisini, Boeing 777 Business Class koltuğunu, henüz yenilenen A380 Uçak Güverte salonunu da sergileyecek. Hem Emirates A380 hem de 777 Gamechanger (Ezber Bozan) ürünlerinde ziyaretçiler, Ghaf ağacı motifini içeren yeni iç kaplamalar ve tasarım ayrıntılarının yanı sıra güncellenmiş şampanya rengi tonlarını görecekler.

Emirates’in standını ziyaret edenler, stanttaki tüm ürünleri deneyebilecek. Tüm koltuklar ve yüzeyler her kullanımdan sonra temizlenecek ve dezenfekte edilecektir. ATP’nin katı sağlık ve güvenlik protokollerine uygun olarak, ürünleri inceleyen ziyaretçilerin uygun sosyal mesafeyi koruyabilmeleri amacıyla da, Emirates standına her zaman sınırlı kapasitede ziyaretçi alınacaktır.

Ziyaretçiler ayrıca stantta dokunmatik ekranda oynanan 60 saniyelik bilgi oyunu ile Emirates hakkında ne kadar bilgi sahibi olduklarını keşfedecekler.

Emirates standı, ATP’de 3. Salonda yer almakta olup stand numarası ME3310’dur.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com