Ana Sayfa Yaşam 11 Mayıs 2021 219 Görüntüleme

Edremit Belediyesi tam kapanmayı fırsata çevirerek sahillerini yaklaşan yaz sezonuna hazırlıyor

Edremit Belediyesi yaklaşan yaz sezonu öncesi plajlarını daha temiz, düzenli ve Edremit’e yakışır hale getirmek için harekete geçti. Tüm çalışma alanlarında kapanmayı fırsata çeviren Edremit Belediyesi, çevre temizliği alanında da tam kapasite çalışıyor.

 

Sahillerin boş olmasından yararlanarak Edremit sahillerini vatandaşa hizmet vermeye hazırlıyor. Sahil temizliğinde çalışan 40 personel sahillerin çevre düzenlemesini yapıyor. Taş toplama makinesi yardımıyla kum kalitesini artırılırken, sahiller çöplerden arındırılıyor. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Edremit Belediyesi Temizlik İşleri Müdür Vekili  Tamer Acar, “ Kuzey Ege’nin incisi Edremit’imizin plajlarını halkımızın hizmetine en kaliteli şekilde sunmak için makineli temizliğe devam ediyoruz.

 

Kovid-19 pandemisinin son bulacağını umarak,  plajlarımızın yeniden dolup taşacağı günleri sabırsızlıkla bekliyor,  turizm cenneti olan ilçemizin plajlarında çevre düzenlemelerinin ve temizliğin  eksiksiz olması  için Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak tam kapasite çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com