Ana Sayfa Yaşam 12 Mayıs 2021 204 Görüntüleme

Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Topçu’dan Bayram Mesajı

Gelecek Partisi Yenişehir İlçe Başkanı Mustafa Barış Topçu, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Başkan Topçu mesajında: “Derin bir manevi iklimi, huzur ve kardeşlik ortamını idrak ettiğimiz Ramazan ayının ardından, mübarek Ramazan Bayramı’na erişmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Bu Ramazan Bayramı’nı da, tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizi de etkileyen Koronavirüs salgınına yönelik alınan tedbirler nedeniyle evlerimizde karşılıyoruz.  Bayramı ziyaret gerçekleştirememenin, sevdiklerimizle bayramlaşıp büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden öpememenin burukluğu içerisinde idrak edeceğiz. İnanıyorum ki bu zor günleri gösterdiğiniz gayret ve sabırla, dayanışma içinde hep birlikte geride bırakacağız. Fakat şu an kontrollü sosyal hayat zamanı… Şimdi maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet etme zamanı… O nedenle riski en aza indirmek için tedbirli ve temkinli davranmaya devam edelim.
Orta Doğu’da meydana gelen olayları gözyaşıyla izliyoruz. Dünya katil İsrail’in yaşattığı vahşete sessiz kalıyor. Ama Türkiye bu vahşete sessiz kalmayacaktır. İşgalci İsrail devletini Rabbime havale ediyorum. Bu göz yaşlarının hesabını İsrail er ya da geç ödeyecektir.

Gönüllere mesafenin olmadığını, gönül birliğimizin her daim baki olduğunu hatırlatarak değerli hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bu bayramın tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com