Ana Sayfa Yaşam 12 Mayıs 2021 238 Görüntüleme

iPhone 12 Mini’de Bayram şekeri tadında indirimler başladı

Ramazan Bayramı indirimlerini günler önce başlatan MediaMarkt Türkiye, bugünden itibaren mevcut kampanyasına çeşitli akıllı telefonları da ekliyor. Son teknoloji donanımıyla olduğu kadar tasarımıyla da dikkat çeken Apple iPhone 12 Mini 64 GB kampanya kapsamında 7.999 TL’den satışa çıkıyor. 14 Mayıs’a kadar sürecek iPhone 12 Mini 64 GB kampanyasının yanı sıra bayram indirimleri de 16 Mayıs’a kadar devam edecek.

 

Pandemi nedeniyle Ramazan Bayramı’nı da kapsayan kısıtlamalar sevdikleriyle uzaktan iletişim kurmak isteyenler için teknolojik ürünlerin önemini bir kez daha gözler önüne serdi. MediaMarkt, bu ihtiyaçtan yola çıkarak akıllı telefon ihtiyacı olanlara Bayram şekeri tadında bir indirim başlattı. Bugün başlayan ve bayramın ikinci gününe dek sürecek kampanya kapsamında iPhone 12 Mini 64 GB 7.999 TL’den satışa çıkıyor. iPhone 12 Mini 64 GB; farklı renk alternatifleri, tasarımı ve son teknoloji donanımıyla teknolojiseverlerin beğenisini topluyor.

 

Kampanya diğer ürünlerde çoktan başladı

Bugün Apple iPhone 12 Mini 64 GB’ta indirim başlatan MediaMarkt’ın Ramazan Bayramı kampanyaları ise günler öncesinden başladı. MediaMarkt, 16 Mayıs tarihine kadar seçili küçük ev aletlerinde, giyilebilir teknolojilerde, bilgisayarlarda, aksesuarlarda ve çeşitli akıllı telefonlarda da indirimini uygulayacak.

 

Sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle mediamarkt.com.tr, Çağrı Merkezi ve mobil uygulama üzerinden hizmet veren MediaMarkt, bu kanallar üzerinden tüketicilere alternatif teslimat seçenekleri de sunuyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com