Ana Sayfa Kültür & Sanat 14 Temmuz 2021 47 Görüntüleme

Öykü Karayel – Can Bonomo İlk Kez Birlikte Kamera Karşısında

Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti, marka elçisi oldukları Bepanthol Baby’nin yeni reklam filmi için ilk kez birlikte kamera karşısına geçti.

 

Pediatristlerin 1 numaralı tercihi* olan Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem geçtiğimiz aylarda bebekleri Roman’ı kucağına alan Öykü Karayel – Can Bonomo çiftinin rol aldığı yeni bir reklam filmi yayınladı.  Bonomo ve Karayel’in ilk kez birlikte kamera karşısına geçtiği reklam filmi samimi ve eğlenceli görüntüleriyle bebeklerin yaşadığı pişik sorununu ve Öykü ile Can’ın bebeklerini çaresiz şekilde sakinleştirme çabalarını ele alıyor. 

Anne ve babaların pişikle mücadelesinin ve pişiği önlemeye yardımcı olan Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem’in öne çıktığı film televizyonda ve dijital ortamlarda yayınlanıyor.

 

Öykü Karayel ve Can Bonomo Bepanthol Baby ile başlayan iş birliklerine ilişkin;Aynı problemleri henüz deneyimleyen taze ebeveynler olarak çok keyif aldığımız bir çekim gerçekleştirdik. Beraber çok güzel bir de anımız olmuş oldu.” İfadelerini kullandı.

 

Pişiği Bekleme, Önle: Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem

Parfüm, koruyucu, renklendirici ve paraben içermeyen Bepanthol Baby Pişik Önleyici Merhem, pediatristler tarafından en çok önerilen marka* olma özelliği taşıyor. Ürün düzenli kullanımda bebeğin pişik olmasını önlüyor.

 

Bağımsız araştırma firmasının 287 pediatrist ile yaptığı Türkiye temsili araştırma sonuçlarına göre, dermo-kozmetik markaları arasında*

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com