Ana Sayfa Magazin, Sinema, Yaşam 2 Aralık 2022 260 Görüntüleme

Tiyatro Dünyası Oyuncuları’ndan BOEING BOEING

Tiyatro Dünyası OyuncularıBoeing Boeing ile sahnede!
Önceki sezonlarda pek çok kez En İyi Komedi Oyunu ödülü ile En İyi Komedi Oyuncusu ödüllerini alan ekip yine çok eğlenceli bir oyun ile seyircisiyle buluşuyor.

Boeing Boeing – Tiyatro Dünyası Oyuncuları

Kemerlerinizi bağlayın, koltuklarınızı dik konuma getirin ve uçuşa hazır olun. Tiyatro Dünyası Oyuncuları, Boeing Boeing ile sahnede ve yine çook eğlenceli!

Fransa’nın en önemli komedi yazarlarından Marc Camoletti’nin yazdığı Boeing Boeing, 58 ülkede 17binden fazla gösterim yaptı. Fransa dışında en çok sahnelenen ve en çok izlenen oyun olarak Guinness Rekorlar Kitabı’na girmiştir. Bu eğlenceli oyun Tiyatro Dünyası Oyuncuları’nın özgün yorumuyla birleşti.

Pariste yaşayan Bernard’ın ilginç bir aşk hayatı vardır. Üç farklı ülkeden birbirinden habersiz üç hostes nişanlısı ile Bernard hareketli bir hayat sürerken bir gün en olmayacak şey olur ve üç nişanlı da aynı anda Paris’e Bernard’ın yanına gelir. Bir kaos oluşmasını engellemeye çalışan Bernard’ın da iki yardımcısı vardır: Eve ziyarete gelen eski dostu Robert ve Bernard’ın uşağı Mickey.

Bir Amerikalı, bir Fransız ve bir Alman hostes, bu bol kahkahalı oyunda sizleri bekliyor.

KOMEDİ TİYATRODA İZLENİR

Boeing Boeing
Yazan
: Marc Camoletti
Yöneten: Can Törtop

Oyuncular:
Ece Gürsel

Can Törtop
Ümmühan Kıldiş
Ercan Uğur Yaşar
Oğuzhan Polatkan
Alev Gökmen

Biletler: www.biletinial.com adresinde

Instagram: @tiyatrodunyasioyunculari

Etiketler:
Tema Tasarım | Osgaka.com