Ana Sayfa Magazin 19 Şubat 2021 351 Görüntüleme

Tarkan mı? Kenan mı? derseniz Kenan derim…

Müzik, televizyon ve sanat camiasında pek çok ünlüyle birlikte yürüttüğü projeler, yazdığı kitaplar, aldığı sayısız ödüllerle adından sıkça söz ettiren iletişim danışmanı Özgür Aras, Türkiye’nin en genç kanalı Milyon TV’de her hafta Cumartesi günü saat 16.00 ‘da “Özgür’le Başbaşa” adını verdiği sohbet programına başlıyor.

 

Müzik dünyasına yeni girmiş genç sanatçıların projesini, bugüne kadar olan hikayesini, geleceğe dair hayallerini anlatmaları için stüdyosunda ağırlayacak olan ünlü iletişimci Özgür Aras ,Milyon TV’de her hafta birbirinden renkli konu ve konukları ile yeni soluklu programı ile ekranlarda olacak. 

 

Özgür Aras‘ın 20 Şubat Cumartesi saat 16.00 ‘da yayınlanacak Özgür’la Başbaşa programının ilk konuğu kısa süre önce sözü ve müziği Sezen Aksu‘ya ait şarkısı “Bu kadar mı?” ile dikkatleri üzerine çeken Cem Bekar oldu. Aras‘ın, sorularına cevap veren Cem Bekar'ın bazı başlıkları… 

 

**Bugüne kadar çalıştığın ünlüler arasında en sence en iyisi ve seni en zorlayan kimdi?

'En severek Demet Akalın ile çalıştım. Ben çok zorlar sanmıştım dışarıdan öyle duruyor ama çalışması en kolay oydu. En zorlandığım Metin Arolat oldu. Hatta bir dikkatsizlik yüzünden Metin Arolat orkestrasından kovulmuşluğum var.

 

 ** Türk sanatçılardan kimleri dinlersiniz?

'Tarkan dinlerim. Kenan  Doğulu, bunları sıkça dinlerim. Ziynet Sali dinlerim. 

 

**Sana iki tane soru soracağım Tarkan mı? Kenan Doğulu mu?

'Kenan Doğulu kesinlikle. İkisine de saygım sonsuz. Kendilerini ispatlamış halka mal olmuş sanatçılar. Kenan Doğulu‘yu sevmemin sebebi müzisyen şarkıcı olması. Piyano, gitar çalabiliyor, kendi aranjmanlarını kendisi yapıyor. Çocukluğumdan beri en çok takip ettiğim isim. 

 

**Peki Sezen Aksu‘mu, Ajda Pekkan mı?

'Zor sorular soruyorsunuz. Bence bu iki isim arasında tercih yapamam. Çünkü tercih edilecek iki insan değiller.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Tema Tasarım | Osgaka.com